• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
+38 (096) 656 50 50

Полірування автомобільного скла та склопакетів. У 4 раз вигідніше заміни!

Щоб пасажири могли насолоджуватись гарними краєвидами за вікном автобуса варто подумати про стан склопакета.

З часом, склопакети розгерметизовуються, що спричиняє гідрохімічну корозію, сода і солі вимиваються зі скла, і як наслідок склопакет стає матовим та з білим нальотом.

Але його не потрібно замінювати, адже вартість такого склопакета складає від 700 до 1500 євро, в залежності від конфігурації, а якщо помножити на кількість склопакетів, то ціна виходить зовсім захмарною.

Варто звернутись до професіоналів, які пропонують полірування скла. Такий процес забирає в середньому 3 дні, адже склопакети потрібно демонтувати, розшити, відполірувати кожну з частин, знімаючи шар білого нальоту, згодом склеїти склопакет та залишити на 24 години у горизонтальному положенні, а згодом змонтувати назад на автобус.

Здавалося б все досить просто, але за таку роботу візьмуться лише професіонали, адже полірування автомобільного скла – це не що інше як зняття верхнього шару скла механічним способом – шліфувальними кругами чи порошком. Слід бути дуже обережним та точним у такій роботі, адже якщо забрати забагато скла може утворитись оптичне викривлення, лінза.

Проте бізнес дуже вигідний, адже вирішує суттєву проблему і дозволяє власникові зекономити значні кошти, а інколи і час, так як склопакети у наявності знайти складно.

Вартість такої послуги на ринку західної України складає 2500 грн за 1 м кв., а розмір склопакету в середньому 1,5-2 м кв.

Таким чином вартість полірування склопакету складає до 3000 грн, а вартість нового склопакету починається від 20 000 грн, економія у 4 раз!

Щодо собівартості матеріалів, то на один склопакет витрачається 25-30$ розхідних матеріалів (в залежності від обраного методу полірування та складності роботи), що складає орієнтовно 600-750 грн, а це лише 25% ціни для клієнта.

75% - це оплата роботи майстра, адже процес досить трудозатратний.

Щоб виконати таку роботу, потрібно мати:

1. Якісний набір інструменту для полірування скла, адже саме від цього залежить якість та швидкість роботи. Такий комплект інструменту обійдеться всередньому у 2000 $, в залежності від комплектації та виробника. Проте інвестиція швидко себе окупить, при вартості полірування одного склопакету у 100$.

2. Слікон гель.

3. Профіль.

Окрім полірування склопакетів з автобусів часто звертаються з необхідністю вирішення проблеми слідів від щіток склоочисника на лобовому склі, подряпинами чи потертостями.

Такі проблеми також можна вирішити за допомогою полірування, чи іншими словами, шліфування автомобільного скла, маючи під руками якісний інструмент та вміння.

Що потрібно щоб розпочати цей бізнес?

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно