• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
+38 (096) 656 50 50

Оригінальне скло до автомобіля і китайське: у чому різниця?

Чому оригінальне скло дорожче і на що варто звернути увагу при виборі автоскла:

  1. Це гарантія найвищої якості. Повністю відповідає визначенню оригінальної запчастини, Постановою Комісії Євросоюзу No1400/2002 від 31 липня 2002 року.

  2. Не псує зір. Завдяки ретельній перевірці в лабораторіях по контролю якості гарантована відсутність оптичних спотворень. Адже 3 години в дорозі зі склом, яке має на перший погляд непомітні оптичні спотворення, несуть навантаження на очі водія рівноцінне 14 годинам роботи за комп’ютером.

  3. В 6 разів міцніше звичайного скла завдяки використанню у виробництві спеціальної технології флоатингу.

  4. Служить в 12 раз довше навіть в умовах жорсткої експлаутації, поганих доріг, скло не мутніє і не утворюються дрібні сколи.

  5. Не дряпається щітками склоочисника, тому що виготовлено чітко згідно моделі, поданої автовиробниками, що забезпечує щіткам максимальне прилягання та ефективну роботу.

  6. Ідеально підходить по геометрії кузову автомобіля завдяки чому ефективно зміцнює конструкцію кузова. При неправильній геометрії скло може тріснути після монтажу або пропускати воду в салон авто.

  7. Знижує рівень шуму всередині автомобіля - автоскло Acoustic значно підвищує комфорт всередині авто і приглушує зовнішні шуми.

Ми не настільки багаті щоб купувати дешеві речі - ОБИРАЙТЕ З РОЗУМОМ!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно